Binance Launchpad Hooked Protocol (Hook) Token geliyor! Nasıl alınır?

Selamlar Kripto Para dünyasının sıkı tutkunları, Binance Launchpad 29. Projesini büyük bir coşku ile açıkladı. Toplamda 500 Milyon toplam arza sahip Hooked Protocol (Hook) token Binance global‘de listelenecek. Tam 7 gün BNB tutma sonrası ortalamanız kadar BNB’yi Binance’a verip karşılığında hak edişiniz tutarı kadar Hook token kzanacaksınız ve ticarete açıldığında al sat yapmaya başlayacaksınız. Binance Launchpad projeleri daha önce birçok kez launchpad meraklılarına kazanç sağlamıştır. Örnek:  GMT ilk listelendiğinde 0.1 cent ile fiyatlanmıştı, ama 25 gün süre sonrası efsanevi bir şekilde 3.8 dolara sıçrama yaparak yatırımcılara güzel kazanç edinme olanağı vermişti. Belki de şimdi sıra sizde! Bu detaylı makalemizde Hooked Protocol (Hook) Coin Token Nasıl satın alınır? Nasıl kazanılır? Video ve resimli anlatım ile sizlere yardımcı olacağız. Ayı piyasasında olduğumuz için lütfen dikkatli trade yapmaya özen gösterin.

Binance Launchpad Hooked Protocol (Hook) Token geliyor! Nasıl alınır?
Binance Launchpad Hooked Protocol (Hook) Token geliyor! Nasıl alınır?

Binance’da aboneliğiniz yoksa 30 saniye içinde Bu linke tıklayarak https://accounts.binance.com/tr/register-person?ref=JL3MPH7U veya Bu kodu JL3MPH7U kullanarak abone olabilirsiniz.

Binance Launchpad Hooked Protocol (Hook) Token geliyor! Nasıl alınır? Nasıl kazanılır? Video anlatım

1. Binance üzerinde hesap açın: Buraya tıklayarak %20 Komisyon indirimli hesap açabilirsiniz.
2. KYC doğrulamanızı tamamlayın.
3. Kredi veya banka kartı ile para yatırın ve BNB ( Binance Coin) satın alın.
4. Launchpad sayfasına gidin, Hook projesine tıklayın ve adımları izleyin.

Lütfen unutmayın, launchpad üzerinde katılım yapmak için 7 gün boyunca belirtilen hesaplarınızda BNB tutmanız gerekiyor. 7 günün sonunda sistem ortalamanızı alıyor ve ne kadar BNB kilitleyebileceğinizi size belirtiyor. Limitinizden fazla BNB kilitleyemezsiniz, sistem kalan BNB coinlerinizi spot hesabınıza iade edecektir. Kilitlediğiniz BNB coinler hesabınızdan çekilir ve ederi kadar Hook token alırsınız.

Resmi binance duyuruları

Hooked Protocol – Web3 Oyunlaştırılmış Sosyal Öğrenme Platformu

Proje Tanıtımı

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için özel Öğren ve Kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor.

Quiz-to-Earn deneyimi ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme özelliklerine sahip ilk pilot ürünü Wild Cash, aylık 2 milyondan fazla aktif kullanıcıyla etkileyici bir büyüme elde etti.

Hooked Protocol, yalnızca ekosistem içi yardımcı program belirteci HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek belirteç (HOOK) yönelimli yapıyı benimser. HOOK, ekosistemin yönetişim simgesidir.

Temel Özellikler ve Öne Çıkanlar

Hooked Protocol, kitlesel kullanıcı benimsemesi ve web3 eğitimi ile topluluğu büyütmek için özel ürün deneyimi oluşturur ve bu arada web3’e geçiş yapan işletmeler için onboarding altyapısını entegre eder. Misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmaktır.

Web3 topluluk ağ geçidi: çeşitli ilgi çekici teşvikler, kolay erişimli cüzdan ve merkezi olmayan kullanıcı kimliği ile oluşturulmuştur.
Oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi: Sürükleyici (deneyime dayalı) öğrenme ve meraklı (meraka dayalı) öğrenme ile birleştirilmiş modern bir eğitim sistemi

web3 kavramlarını vermek için oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi
Kullanıcıların NFT ve GameFi gibi kripto vızıltı sektörlerine katılmasını sağlayan Web3 öykünme deneyimi
Kısa videolar aracılığıyla eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde yenilikçi öğrenme deneyimi

Uygulama altyapısı: Daha fazla uygulamayı ve işletmeyi web3 ve Hooked ekosistemine dahil etmek için altyapı entegrasyonu.
Hooked Protocol, bu yılın başlarında iki tur özel token satışından ~6M USD artırdı ve FDV 30M USD ile 60M USD arasında değişiyor. Jetonların %20’si özel satışlara tahsis edilmiştir.

Hooked Protocol Token Satışı ve Ekonomisi

hard cap
2500000 USD
Toplam Jeton Arzı
500000000
İlk Dolaşan Tedarik
Toplam Token Arzının %10’u
Halka Açık Token Fiyatı
0,1 USD (BNB cinsinden fiyat abonelik başlangıcından önce belirlenecektir)
Sunulan Jetonlar
25000000
Kullanıcı Başına Sabit Sınır
15.000 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlamadan önce belirlenecektir)
Jeton Satış Hakediş Dönemi
kilitlenme yok
Jeton Türü
BEP20
Token Dağıtımı
Jeton satışının sona ermesinden sonra

Herkese iyi kazançlar

 

Coin Nasıl Alınır bet editörü

Yorum Yaz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,793.09
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,484.90
tether
Tether (USDT) $ 0.998961
bnb
BNB (BNB) $ 581.31
solana
Solana (SOL) $ 130.49
staked-ether
Lido Staked Ether (STETH) $ 3,480.79
usd-coin
USDC (USDC) $ 1.00
xrp
XRP (XRP) $ 0.48836
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.122673
the-open-network
Toncoin (TON) $ 7.17