Sorumluluk Reddi

Coinnasilalinir.net  web sitesine giriş yaparak, aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz:

Coinnasilalinir.net (Coinnasilalinir.netve tüm alt alan adları) adlı sitemizde; Kripto paralar ve borsalar hakkında bilgiler  yer almaktadır.

Sitemizde yer alan tüm bilgiler, para analizleri, yönlendirme linkinden sonra gidilen sitelerde yapılan işlemler, trade, kazanç ve kayıp durumları kullanıcıya aittir. Coinnasilalinir.net sorumluluk almaz. Bütün makale ve veriler bilgilendirme amaçlıdır.

Coinnasilalinir.net olarak sadece bilgilendirme amaçlı yayın yapmaktayız. Kullanıcılarımızın sitemizdeki içerikleri bilgileri kullanarak maddi veya manevi zarara uğraması halinde sitemizin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bütün işlemler kullanıcılara aittir.

E-Posta Sorumluluk Reddi

Bu e-posta mesajı ve onunla iletilen tüm ekler gönderildiği kişi ya da kuruma özel olup, gizli imtiyazlı, özel bilgiler içerebileceği gibi gizlilik yükümlülüğü de taşıyor olabilir. Bu mesajda ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece adres yazarına ait olup, Coinnasilalinir.net’in resmi görüşünü yansıtmaz. Örnekleri.net bu e-posta içeriğindeki bilgilerin kullanılması nedeniyle hiç kimseye karşı sorumlu tutulamaz. Mesajın yetkili alıcısı veya alıcısına iletmekten sorumlu kişi değilseniz, mesaj içeriğini ya da eklerini kullanmayınız, kopyalamayınız, yaymayınız, başka kişilere yönlendirmeyiniz ve mesajı gönderen kişiyi derhal e-posta yoluyla haberdar ederek bu mesajı ve eklerini herhangi bir kopyasını muhafaza etmeksizin siliniz. Kurumumuz size, mesajın ve bilgilerinin değişikliğe uğramaması, bütünlüğünün ve gizliliğin korunması konusunda garanti vermemekte olup, e-posta içeriğine yetkisiz olarak yapılan müdahale, virüs içermesi ve/veya bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan da sorumlu değildir.

Coinnasilalinir.net Binance ve önde gelen kripto para borsalarının haberlerini, Coin gelişmelerini, bilgilerini ve fırsatlarını kullanıcılarına ulaştırmak adına hizmet vermeyi sürdüren bir web sitedir. Web sitemizdeki anlık kur verileri bilgilendirme amaçlıdır, sitemsel olarak gecikme yaşanabilir. Coinnasilalinir.net üzerinde yer alan analiz, video ve anlık güncellemeler bilgilendirme amaçlı olup, yönlendirme ile gidilerek ticaret yapılan borsa ve benzeri alanlarda yaşanan kayıp ve kazançlardan kesinlikle sorumlu değildir. Coinnasilalinir.net Binance affiliate üyesidir.

Coinnasilalinir.net Sorumluluk reddini her zaman güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sorumluluk reddi politikalarımızın güncellenmesi ve değişmesi halinde kullanıcılara bu sayfadan bilgi verilecektir.

Son güncelleme : 08.02.2022

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 68,003.22
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,539.08
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bnb
BNB (BNB) $ 602.10
solana
Solana (SOL) $ 182.94
staked-ether
Lido Staked Ether (STETH) $ 3,540.71
usd-coin
USDC (USDC) $ 0.999793
xrp
XRP (XRP) $ 0.593043
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.139323
the-open-network
Toncoin (TON) $ 7.18