Alien Worlds (TLM) Nedir, Nasıl Alınır?

Blockchain oyuncuları Alien Worlds’ü biliyor. Vurulan canavar, sürekli olarak DappRadar’ın sıralama sayfalarının en üstünde yer alır. Ve hiç şüphe yok ki bu metaverse oyun dünyası, başarının gizli formülünü buldu. Ama Alien Worlds nedir ve nasıl çalışır?

Alien Worlds Trilium Nedir?

Alien Worlds, Ethereum, WAX ve BNB Smart Chain üzerinde çalışan bir NFT metaverse oyunudur. Alien Worlds’ün simüle edilmiş ekonomisinde oyuncular, NFT’ler ve oyun içi jetonlar dahil kıt kaynaklar için rekabet eder.

Alien Worlds, oyun içi ekosistemi yönlendiren dört sütuna dayanmaktadır. Oyuncular veya Kaşifler olarak adlandırıldıklarında, arazi satın alıp kiralayarak ve Trillium ödemelerini etkilemek için Gezegensel yönetişime oy vererek madencilikle meşgul olurlar. Bu dört sütun, Trilium (TLM) belirteci, NFT araçları, topraklar ve Gezegen Dağıtılmış Otonom Kuruluşlarıdır (Gezegen DAO’ları).

Alien Worlds Kim Yarattı?

Sarojini McKenna ve Michael Yeates, Alien Worlds’ün arkasındaki dahilerdir. Çift, oyunu oluşturmak için bir araya gelmeden önce daha önce EOS blok zincirinde birlikte çalıştı.

Aynı zamanda mikro ulus Liberland ile yakın çalışan ekibin bir parçasıydılar. Liberland, Tuna Nehri kıyısında sekiz kilometrekarelik bir ulustu. Bunun arkasındaki fikir, blockchain teknolojisine ve bir DAO’ya dayalı çalışan bir yönetişim sistemi kurmanın mümkün olup olmadığını görmekti. Ancak oyunun merkezinde DAO var. Mckenna, “Kripto ve blockchain kavramlarını kitlelere ulaştırmak istedik” dedi. Bu bağlamda Alien Worlds DAO, oyunun ilerlemesi için tüm önemli kararların ortasında yer alır.

TLM Nedir?

TLM, Alien Worlds’ün oyun içi para birimi olarak hizmet eder ve Kaşifler, Alien Worlds Metaverse’de temel oyunları oynarken ödül olarak bu jetonu kazanabilir. Ek olarak, kullanıcılar Planet DAO’larının yönetimine katılmak için TLM’yi stake edebilir. Daha önce de belirtildiği gibi Alien World, doğası gereği bir metaverse madenciliği oyunudur. Basit bir ifadeyle bu, Kaşiflerin madenci olarak madencilik oyunu aracılığıyla TLM edinebileceği anlamına gelir. Veya madencilere arazi kiralayın ve TLM’de madencilik komisyonları alın.

Trillium, Ethereum, WAX ve BSC blok zincirlerinde bulunur, böylece kullanıcılar Trillium’u üçünden herhangi birinde depolayabilir. TLM belirteci, son 18 ayda inişli çıkışlı bir seyir izledi. 11 Nisan 2021’de 7,16 $’lık şaşırtıcı bir zirveye ulaştı. O zamandan beri dünyaya geri döndü ve şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta.

Binance TR Hesap Açma adım adım kılavuz

Alien Worlds Trilium (TLM) Nasıl Satın Alınır?

  • Binance
  • Gate.io

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz:  HX99GRW3
Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

Yorum Yaz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 38,103.21
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,060.45
tether
Tether (USDT) $ 0.999768
bnb
BNB (BNB) $ 230.30
xrp
XRP (XRP) $ 0.611358
solana
Solana (SOL) $ 57.94
usd-coin
USDC (USDC) $ 1.00
staked-ether
Lido Staked Ether (STETH) $ 2,057.78
cardano
Cardano (ADA) $ 0.386486
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.080185